Otwarte Warsztaty - Toster Workshop WSR w kwietniu 2010 r.

Bezpłatne wartsztaty FOTOSTER w kwietniu 2010

Otwarte warsztaty w kwietniu 2010 r. FOTOster: LEONARD KARPIŁOWSKI – Wydruki fotografii plenerowej, FILMOster: RAFAŁ LISTOPAD – Montaż spotu reklamowego, STRATOster: ALEK SIERŻĘGA – Autoprezentacja i wystąpienia publiczne, GRAFOster: grupa noBrain – Obiekty latające, kodowanie przestrzeni.


Otwarte Warsztaty - Toster Workshop WSR w marcu 2010 r.

Bezpłatne wartsztaty FOTOSTER w marcu 2010

Otwarte warsztaty w marcu 2010 r. FOTOster: LEONARD KARPIŁOWSKI – Portret w plenerze z udziałem światła błyskowego, FILMOster: RAFAŁ LISTOPAD – Techniki montażu filmowego, STRATOster: IZABELA LEBUDA – Trening kreatywności, GRAFOster: SAIDA SICZEK – Warsztaty kaligrafii.


Konkurs „Fotografii Młodych 2010” edycja II

Konkurs Fotografii Młodych 2010 - edycja II

Jesteś młody i ambitny. Nie ukończyłeś jeszcze 30 lat. Chcesz pokazać swoje prace w doborowym, międzynarodowym towarzystwie. Czekamy właśnie na Ciebie! Zapraszamy do udziału w konkursie Fotografii Młodych.


Fotobitwa o warszawską komunikację

konkurs, Fotobitwa o warszawską komunikację

Komunikacja miejska w czerni i bieli, Komunikacja miejska w kolorze i Portret Warszawiaka w komunikacji miejskiej to trzy kategorie, w których można nadsyłać zdjęcia na konkurs zorganizowany przez warszawski ZTM. Konkurs rozgrywany jest w postaci 3 fotobitew.


Konkursowe narodziny fotografii

Z okazji 170. rocznicy narodzin fotografii Ploto.com, OnePhoto.net i Obiektywni.pl, we współpracy z Allegro.pl ogłosiły konkurs, w którym jurorami są: Zbigniew Tomaszczuk, Rafał Milach i Agnieszka Kozak. Platformą przedsięwzięcia jest specjalny serwis 170lat.pl.


Kłopoty z pamięcią

Maciej Stępiński, Skleroza

Zdjęcia Maćka Stępińskiego odnoszą się do tego, o czym na przestrzeni życia zapominamy, oraz co w mniej lub bardziej świadomy sposób wypieramy z naszej pamięci. Projekt jest wynikiem chęci przywrócenia wartości czemuś, co zawsze stało w opozycji do jakichkolwiek wartości…