Objazdowy świat dziecka

W ramach rozpoczynającego się w Katowicach 7 Objazdowego Festiwalu Filmowego “Watch Docs. Prawa człowieka w filmie” trwa konkurs fotograficzny zatytułowany „Opowieści o dzieciach”.


Czy dbamy o przyrodę?

Jak dbamy o przyrodę, a jak ją zaniedbujemy - konkurs fotograficzny

Konkurs fotograficzny “Jak dbamy o przyrodę, a jak ją zaniedbujemy?” adresowany jest do amatorów z województw: dolnośląskiego, śląskiego, opolskiego, małopolskiego i podkarpackiego. Obejmuje dwie kategorie tematyczne: Jak dbamy o przyrodę?


Spotkania z fotografami

Opowieść w fotografii

Opowieść w fotografii – to hasło spinające cykl spotkań autorskich z fotografami organizowanych przez Fundację Doc Art Forum na warszawskiej Pradze Południe. Podczas kameralnych spotkań w Cafe Kępa fotografowie opowiadać będą o swojej pracy i twórczości.


Magazyn Fotograficzny w Radio PIN

W Radio PIN od najbliższej soboty czyli od 5 września 2009 r., co tydzień, o godzinie 15.00 emitowany będzie nowy program o fotografii o prostej nazwie Magazyn Fotograficzny.


VI Otwarte Mistrzostwa Fotograficzne Olsztyn 2009

Mistrzostwa rozgrywane są w następujących tematach: Każdy człowiek; Cała natura; Mała i wielka architektura. Każdy autor może nadesłać na nie maksymalnie 6 prac, przy czym ich tematyka nie musi być identyczna.


VI Mokotowski Konkurs Fotograficzny

Konkurs fotograficzny: MMM, czyli My Mieszkańcy Mokotowa jest otwarty dla wszystkich fotografujących i podzielony na dwie kategorie wiekowe: dzieci i młodzież do lat 18 oraz dorośli. Temat konkursu to szeroko rozumiana fotografia ludzi, portrety i autoportrety mieszkańców Mokotowa.