Shootme 2009 – wykłady fotografów

W ramach Festiwalu Tauron Nowa Muzyka w Rondzie Sztuki w Katowicach trwa wystawa fotografów z agencji Shootme: Jacka Poremby, Pawła Fabjańskiego oraz Jacka Kołodziejskiego. Jej zwieńczeniem będzie cykl wykładów na temat fotografii.

Shootme 2009 – wykłady fotografów

28 sierpnia 2009 r. (godz. 13.00) Paweł Fabjański opowie o wpływie postępu technologicznego na fotografię. Dzień później o tej samej porze Jacek Kołodziejski wygłosi wykład „Fotografia narracyjna na granicy komercji i sztuki”, a 30 sierpnia 2009 r. Jacek Poręba opowie o swoich doświadczeniach wynikających z 20 lat pracy na rynku polskiej fotografii prasowej na spotkaniu zatytułowanym „Moje uszanowanie …dla naciśnięcia spustu”.

reklama

„Shootme! – Jacek Poremba, Paweł Fabjański, Jacek Kołodziejski”, Galeria Rondo Sztuki, Katowice, Rondo im. Gen. Jerzego Ziętka 1. Wystawa czynna do 31 sierpnia 2009 r.

Więcej na: www.festiwalnowamuzyka.pl