Fotoreportaż w Akademii 5klatek w Poznaniu

Magazyn fotografii dokumentalnej “5klatek.pl” zaprasza na Sobotę z fotoreportażem. Złożą się na nią wykłady, prezentacje oraz przegląd portfolio. Gościem specjalnym spotkania będzie wybitny znawca fotografii prasowej i dokumentalnej, nauczyciel i fotograf – Andrzej Zygmuntowicz.

reklama

W programie wykłady i prezentacje Andrzeja Zygmuntowicza: „Gatunki fotografii prasowej”, „World Press Photo, Picture Of the Year International, Złoty Medal Capy – najważniejsze konkursy fotografii prasowej, historia i współczesność”, przegląd portfolio prowadzony przez Andrzeja Zygmuntowicza, Mariusza Foreckiego i Grzegorza Dembińskiego, dyskusja pod hasłem “Do czego fotokast fotoreporterom?” prowadzona przez Andrzeja Zygmuntowicza i Mariusza Foreckiego, a moderowana przez Grzegorza Dembińskiego oraz prezentacja rocznych warsztatów fotoreportażu “Akademii 5klatek”.

19 września 2009 r., Sobota z fotoreportażem “Akademii 5klatek”, Klub “Starówka”, Start Rynek, Poznań, ul. Wielka 1/6. Wstęp wolny.