Otwarte Warsztaty - Toster Workshop WSR w marcu 2011 r.

Bezpłatne wartsztaty FOTOSTER w marcu 2011 roku

Program TOSTER Workshop WSR w marcu 2011 r.:

 • STRATOster 4 marca 2011 r. godz. 10.00 STRATEGIA REKLAMY I PR
  JAKUB GÓRNICKI – Internet w reklamie i reklama w internecie, czyli więcej niż bannerek
  (miejsce: WSR)
  Jakub GórnickiJakub Górnicki – pracuje w Sourcefabric – europejskiej fundacji zajmującej się tworzeniem wolnego oprogramowania dla mediów oraz jako konsultant w Neuron APR. Współpracuje także z portalem Sejmometr.pl. Poza tym – trener, dziennikarz, bloger. Pisze dla Dziennika Internautów i Global Voices. W Georgian Institute of Public Affairs w Tbilisi prowadził zajęcia z multimedialnego dziennikarstwa. Uczestnik i prezenter podczas wielu międzynarodowych konferencji m.in. Citizen Media Summit w Chile, Interra Forum w Nowosybirsku, Barcamp Nairobi w Kenii czy Social Innovation Camp Caucasus. Na KosmoBlogu łączy pasję podróżowania z pasją relacjonowania – prezentuje miejsca, które odwiedza, technologię, której używa oraz zastanawia się co dalej z tym wszystkim. Współtworzył takie serwisy jak: mixxt.com, beamups.com, refugee.pl, zasypalo.pl.
 • FOTOster 11 marca 2011 r. godz. 10.00 SESJA FOTOGRAFICZNA
  AGNIESZKA DĄBROWSKA – Tworzenie tryptyku fotograficznego
  (miejsce: WSR)
  Agnieszka Dąbrowska – absolwentka Wiedzy o Teatrze Warszawskiej Akademii Teatralnej i fotografii londyńskiego London College of Communication. Autorka licznych tekstów o fotografii. Organizatorka aukcji fotograficznych. Pracowała jako niezależny kurator m.in. z Łodzią Kaliską, Tomkiem Sikorą. Współpracowała z warszawską Galerią 65 i współtworzyła Fundację Element 65 popularyzującą i propagująca fotografię w Polsce.
 • FILMOster 18 marca 2011 r. godz. 10.00 SESJA FILMOWA
  ALEKSANDRA BAŃKOWICZ – Produkcja filmowa krok po kroku
  (miejsce: WSR)
  Aleksandra Bańkowicz – producentka filmów reklamowych. Szesnaście lat intensywnej pracy w branży reklamowej pozwoliło jej na zdobycie szerokiego zakresu wiedzy z dziedziny realizacji reklam telewizyjnych. Jej doświadczenie obejmuje pracę na stanowisku producenta w międzynarodowej agencji reklamowej Grey Warszawa, w studiach filmowych ITI film studio i Graffiti Film, w domu produkcyjnym Edge Films w Nowym Jorku oraz na stanowisku producenta wykonawczego w Naive Films. W Naive Films odpowiedzialna była za pozyskiwanie klientów, promocję firmy, przygotowanie kosztorysów, współpracę z reżyserami oraz szeregiem firm związanych z produkcją. Aleksandra Bańkowicz ukończyła szereg kursów związanych z produkcją filmową w Polsce i za granicą między innymi w Media Business School w Madrycie, w Erich Pommer Institut w Szwajcarii oraz studia podyplomowe z zakresu Prawa Autorskiego w Instytucie Własności Intelektualnej Uniwersytetu Jagiellońskiego. Wielokrotnie cytowana w magazynie Media & Marketing Polska w kwestiach dotyczących organizacji produkcji reklamowej i budżetów produkcyjnych.
 • GRAFOster 25 marca 2011 r. godz. 10.00 REALIZACJA GRAFICZNA
  LESZEK SZURKOWSKI – Jak stworzyć graficznie dobre portfolio
  (miejsce: WSR)
  Leszek Szurkowski – Ukończył studia na Wydziale Leśnym Akademii Rolniczej w Poznaniu w 1973 r., później zrobił doktorat i habilitację w zakresie fotografii i multimediów. Zajmuje się fotografią, foto-ilustracją, projektowaniem książek i wydawnictw. W latach 1992-2003 profesor wizytujący Akademii Sztuk Pięknych w Poznaniu. W 1982 r. założył w Kanadzie studio LES INC, które prowadzi działalność w zakresie fotografii, multimediów oraz projektowania graficznego. Od 1964 r. uczestniczył w przeszło 150 krajowych i międzynarodowych wystawach zbiorowych.
  W latach 1965 – 2009 zrealizował 55 wystaw indywidualnych. Od 1972 r. członek ZPAF. Prace drukowane m.in. w: Graphis Photo, Communications Art Magazine, Graphic Excellence USA, Studio Magazine, Masters of Photography, APA Awards Book, How, Applied Arts i Photo District News. Reprezentowany przez Graphistock (Nowy Jork) i First Light (Toronto) oraz Illulogica.com (Polska). Od kilku lat intensywnie współpracuje z Nikon Polska i Nikon Europe, które zrealizowały dwa krótkie filmy o autorze. Leszek Szurkowski jest też twórcą koncepcji, merytorycznej i wizualnej oraz fotografii w książkach wydanych przez Nikon Polska “Radość fotografowania” i “Kadruj z głową”.

Zapisy, więcej informacji stronie: Toster Workshop WSR.


24.02.2011 22:57 Aktualności,