Otwarte Warsztaty - Toster Workshop WSR w kwietniu 2011 r.

Bezpłatne wartsztaty FOTOSTER w kwietniu 2011 roku

Program TOSTER Workshop WSR w kwietniu 2011 r.:

• STRATOster 8 kwietnia 2011 r. godz. 12.00-18.00 STRATEGIA REKLAMY I PR
    KAMIL DZIĘGIELEWSKI – Rozpoznawanie kłamstwa w świecie mediów i biznesu
    Zajęcia podzielone będą na trzy bloki: propaganda w mediach, manipulacja w biznesie i reklamie oraz mowa ciała i rozpoznawanie emocji (kłamstwa) przy zastosowaniu nowoczesnych technologii. Uczestnicy warsztatów dowiedzą się o manipulacyjnych w przekazach reklamowych, dziennikarskich i media relations. Nauczą się czytać kłamstwo z mowy ciała i mimiki twarzy. Zobaczą także jakich technologii specjaliści od wizerunku i badacze używają, aby skutecznie stosować i opisywać fenomen kłamstwa.
    Kamil Dzięgielewski – dyrektor zarządzający firmy Decor-Style; brand manager ds. produktów usługowych d’Style Didactic & traininG; trener biznesu, medioznawca, dydaktyk medialny, pedagog, specjalista ds. dziennikarstwa i historii mediów. Zainteresowania naukowe oscylują w dziedzinach prewencji przeciw cyberprzestepstwom i cyberterroryzmowi, zaś hobbystycznie zajmuje się edukacją ustawiczną własnej osoby.
  • FILMOster 15 kwietnia 2011 r. godz. 10.00-17.00 SESJA FILMOWA
    MATEUSZ RAKOWICZ – Storyboard w filmie i reklamie
    Mateusz Rakowicz – rocznik 77. Rysownik, storyboardzista, reżyser. Absolwent warszawskiej ASP i Mistrzowskiej Szkoły Reżyserii Filmowej Andrzeja Wajdy. Popularyzator storyboardu w Polskim filmie fabularnym. Rysował do filmów min: Agnieszki Holland i Kasi Adamik, Juliusza Machulskiego, Władysława Pasikowskiego, Johna Daly. Rozrysował ok. 400 reklam. Od 2003 roku prowadzi warsztaty w szkole Andrzeja Wajdy na temat storyboardu w filmie fabularnym. Wykłada również w Warszawskiej Szkole Filmowej.
    Jako reżyser ma za sobą kilka autorskich filmów fabularnych / krótkometrażowych, w tym wielokrotnie nagradzanego Latarnika (min. z udziałem Darka Basińskiego z Mumio i Marka Kondrata). Film był emitowany w TVP Kultura i Kino Polska. Reżyseruje również reklamy i teledyski.
    Reżyser drugiej ekipy przy debiucie fabularnym Marii Sadowskiej pt. „Motylek”, produkowanej w Studio Munka (2010r.). Członek Jury w konkursie filmów krótkometrażowych na 26. Warszawskim Festiwalu Filmowym (2010r.) Członek Zarządu Stowarzyszenia Film 1,2. Nominowany wraz z Tymonem Wyciszkiewiczem w 2011 do „Fryderyka” za video clip ”Bang Bang” dla Ani Dąbrowskiej (2011r.).

31.03.2011 22:13 Aktualności,